زالو درمانی برای بیماران قلبی یکی از بهترین روش ها است که شما عزیزان را به خواندن مطالب زیر دعوت میکنم

لازم به ذکر همه موارد درمانی مطرح شده در این وبلاگ میبایست زیر نظر پزشک متخصص طب سنتی صورت بگیرد

فشار خون بالا، استعمال دخانیات، چاقی، مصرف بی رویه کربوهیدرات ها، فشارهای هیجانی از جمله عوامل موثر در بروز گرفتگی عروق کرونر هستند. در این مشکل، ضخامت دیواره شریان افزایش یافته و در نتیجه اندازه مجرای عبور خون کم می شود. این امر باعث توقف بیشر ذرات موجود در خون و چسبیدن آن ها به دیواره عروق شده و اولین مرحله در بروز آترواسکلروسیس است.

جالب است بدانید این بیماری از دوران کودکی آغاز می شود اما تا سنین میانسالی و پیری علائم بالینی آن بروز نمی کند.

روش های متعددی در طب سنتی وجود دارند که با وجود هزینه درمانی اندک و اثیر فوق العاده آن ها بازهم به فراموشی سپرده شده اند. یکی از این روش هازالودرمانی است که به دلیل اثر ضدانعقادی هیرودین در بزاق زالو، استفاده از آن برای مواردی همچون گرفتگی عروق کرونر، ترومبوسیس و آنژین صدری بسیار مثمرثمر است.

با این روش می توان از پرداخت هزینه های گزاف برای عمل باز، آنژیوپلاستی با بالن و کاشت استنپ جلوگیری کرده و از بروز گرفتگی عروق پیشگیری و یا در صورت وجود آن را برطرف نماییم.

زالو با از بین بردن لخته ها و رقیق کردن خون باعث افزایش قطر عروق و جریان بهتر خون در رگ ها می شود.

برای درمان گرفتگی عروق، حدود ۱۰ عدد زالوی کوچک برای پشت هر گوش لازم است. پس از ۲۰ روز، به طور متوسط ۱۰ عدد زالوی درش تر روی هر دست گذاشته می شود. پس از ۲۰ الی ۲۵ روز نوبت به پاها می رسد که باز برای هر پا ۱۰ عدد لازم است. پس از گذشت ۱ ماه روی سینه چپ یعنی روی قلب ده زالو لازم است.

در کنار زالودرمانی، استفاده از رژیم غذایی مناسب و داروهای گیاهی برای درمان کامل این مشکل ضروری است.